Lifting Hifu

HIFU – BEZINWAZYJNY , BEZPIECZNY, SKUTECZNY lifting twarzy i ciała

Wykorzystuje najnowszą technologię skupionych fal ultradźwiękowych HIFU która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu. Precyzyjne ogniskowe fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym punktowym obszarze. Obszar ten zostaje poddany ablacji czego skutkiem jest podgrzanie i uszkodzenie komórek w skórze właściwej nie uszkadzając zewnętrznych warstw naskórka. W reakcji obronnej dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych i zagęszczenia komórek w procesie regeneracji.
HIFU to obecnie najsilniejsza bezinwazyjna metoda zwiększająca napięcie skóry, czyli liftingująca leczoną okolicę która jest alternatywą dla operacji plastycznych.
HIFU przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Dzięki temu twarz nabiera młodszego, świeższego wyglądu. Poprawia się elastyczność , ogólny wygląd skóry, wygładzają zmarszczki,
Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, takich jak: policzki, linia żuchwy czy zwisający podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Zabieg jest wykonywany również na całym ciele, głównie w obszarze brzucha, kolan, a także rękach. Fale kawitacji docierają do głębokich warstw skóry „SMAS” i dodatkowo redukują tkankę tłuszczową.
Zazwyczaj jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalające rezultaty- może to być zabieg na jednym lub w przypadku nas
zego gabinetu pięciu poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry, a także celowi terapii.

Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Zabieg wykonujemy cały rok.

Na skórze może wystąpić jedynie rumień, utrzymujący się nie dłużej niż dwie godziny. U niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, który nie powinien trwać dłużej niż dwa dni. Utrzymywanie się efektów zabiegu zależy od indywidualnych cech pacjenta i właściwości skóry. Ważne jest, że z około 20% docelowego efektu można się cieszyć bezpośrednio po zabiegu. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu.
Efekt utrzymuje się przez co najmniej  15-18 miesięcy.
Ile zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
Jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć widoczny efekt – może to być zabieg na jednym lub dwóch poziomach głębokości , w zależności od stanu skóry poddawanego zabiegowi i celów terapii. Ulthera gwarantuje pełny i trwały efekt liftingu skóry i tkanek położonych poniżej. Pacjenci chcący pogłębić ten efekt mogą poddać się powtórnemu zabiegowi, ale nie wcześniej, niż po 7 tygodniach i nie później niż po 4 miesiącach od pierwszego zabiegu. Dotyczy to osób, które chcą zintensyfikować działanie po pierwszym zabiegu.

CENNIK

Czoło + lwia zmarszczka 400zł
Powieki 200zł
Kurze łapki 200zł
Dolina łez 200zł
PAKIET PROMOCYJNY: cała okolica oczu 650ZŁ  450zł
Lwia zmarszczka 150zł
Góra polików 600zł
Dół polików 600zł
Zmarszczki palacza 200zł
PAKIET PROMOCYJNY: całe usta dookoła 550zł  400zł
Bruzdy nosowo-wargowe 200zł
Podbródek 250zł
PAKIET PROMOCYJNY: chomiki= dolny polik + linia żuchwy + podbródek 1050zł  800zł
PAKIET PROMOCYJNY: Cała twarz 2750ZŁ   1500zł
PAKIET PROMOCYJNY: dół polików + linia żuchwy+ chomiki + szyja 1750zł  1400zł
Szyja 700zł
Dekolt 800zł
Piersi całe 1000zł
Brzuch 800-1600zł
Pośladki 800-1600zł
PAKIET PROMOCYJNY: ramiona górne + dolne „pelikany” 1000zł  800zł
Dłonie 400zł
Stopy 400zł
Kolana 200zł
Obszar nad kolaniami 400zł
Uda przód lub tył 500zł
Uda bryczesy lub wnętrze 600zł
PAKIET PROMOCYJNY: całe uda 2200zł  1800zł