Loader
Logo

Zabiegi na ciało

Thermogenique

zabiegi_na_cialo.jpg

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Termogenique to nowatorski, wieloetapowy zabieg wyszczuplająco – ujędrniający. Ekspert od zadań specjalnych. Jest to niezwykle intensywny zabieg termogeniczny który umożliwia modelowanie sylwetki wywołąjąc silny detoks dla organizmu. Dużo skuteczniejszy niż te dostępne na rynku urządzenia. Przekonaj się sama….

Dla holistycznego podejścia do oczyszczania swojego organizmu posiadamy w ofercie również mieszanki ziołowe w postaci herbat które działają Detoksykująco, Odchudzająco lub Relaksujaco

Zabieg odchudzający M’onduniqMaxi

Czas trwania: 2h. W trakcie zabiegu zostają użyte 3 głowice urządzenia: RF, Kawitacja ultradźwiękowa i Vacu czyli masaż próżniowy. Zabieg polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej poprzez masaż 3 różnymi technologiami głowic wraz z użyciem oryginalnych kosmetyków marki M’onduniq które wzmacniają efekty zabiegowe. Cel zabiegu: rozbijanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała, ujędrnienie skóry, usunięcie cellulitu, poprawa napięcia i elastyczności, redukcja obrzęków i pobudzenie limfy i toksyn. Widoczna utrata obwodów możliwa już po pierwszym zabiegu.Poprawa wizualna skóry, wygładzenie i ujędrnienie widoczne natychmiast

 

Zabieg odchudzający M’onduniq Mini

Czas trwania 30min. W trakcie zabiegu zostaje użyta 1 głowica urządzenia w zależności od potrzeb i indywidualnych zaleceń. Zabieg polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej poprzez masaż wraz z użyciem oryginalnych kosmetyków marki M’onduniq które wzmacniają efekty zabiegowe. Cel zabiegu: rozbijanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała, ujędrnienie skóry, usunięcie cellulitu, poprawa napięcia i elastyczności.

 

Termoaktywny zabieg M’onduniq

Czas trwania 30min. Idealny jako dodatek do pozostałych zabiegów wzmacniający efekty i przygotowujący skórę do zabiegów maszynowych. Nałożone zostają kosmetyki M’onduniq: Koktail peptydowy o właściwościach nawilżających, napinających, modelujących, zwiększa elastyczność skóry, przyspiesza procesy regeneracyjne. Po czym zostaje nałożony Żel Termoaktywny antycellulitowy o właściwościach wyszczuplających i modelujących. Całość zostaje owinięta folią powodując okluzje i lepsze przenikanie substancji aktywnych, pozostaje do wchłonięcia.

info Informacje

 • Partie dzielimy na: brzuch + boczki  /  przód nóg + boki nóg  /  tył nóg + pośladki  / możliwe opracowywanie innych partii na indywidualne potrzeby Klienta. 
 • Na jednym zabiegu nie opracowujemy kilku partii na raz. Odstęp pomiedzy zabiegami nawet w innej partii musi być zachowany,aby zbytnio nie obciążyć układu metabolicznego
 • Najskuteczniejsze efekty uzyskujemy po pełnym zabiegu 3 głowicami. Zabieg 1 głowicą polecamy osobą które mają tylko jeden z problemów skóry
 • Najlepsze efekty uzyskujemy w seriach zabiegów co min. 7- maks.14 dni
 • Klient w trakcie trwania serii powinien mieć zdrową wątrobę i nerki, a także pić min. 2 litry wody/dziennie. Zalecamy również dietę niskotłuszczową i zdrowy styl życia
 • Klientki muszą być przygotowane na pojawienie się siniaków szczególnie po pierwszych zabiegach w serii przy wrażliwych skórach
 • Efekty zabiegu są uzależnione od indywidualnych predysozycji organizmu, układu hormonalnego i metabolicznego. Zdarzają nam się rekordowe efekty po pierwszym zabiegu! takie jak 10-13 cm mniej łącznie mierząc w 3 punktach.
Przeciwskazania:
 • Nieuregulowane choroby tarczycy i cukrzycy
 • Choroby narządów wewnetrznych głównie wątroby, nerek, jelit
 • W przypadku nóg przeciwskazaniem są żylaki i duża ilość pękniętych naczyć (osoby te mogą wykonywać partie brzucha)

 

Kriolipoliza Cooltech

kriolipoliza_cooltech.jpg

Najbardziej efektywne urządzenie do kriolipolizy, które zapewnia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej.

cooltech_urzadzenie.jpg

KRIOLIPOLIZA CoolTech to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej.  Trwałe usuwanie komórek tłuszczowych poprzez selektywne zamrażanie bez efektow jo-jo.

Efekt odchudzania jest trwały, ponieważ komórki tłuszczowe, poddane zabiegowi, zostają uszkodzone, a następnie usunięte z organizmu w drodze apoptozy (naturalny proces usuwania z organizmu „zepsutych" komórek). Kriolipoliza działa selektywnie - pozwoli Państwu schudnąć dokładnie tam, gdzie potrzeba.
Naukowe uzasadnienie skuteczności zabiegu kriolipolizy zostało odkryte w 2008r. przez dwóch amerykańskich lekarzy dr. Dietera Mansteina i dr. R. Rox Andersona w Szpitalu Głównym Massachusetts w Bostonie.

Udowodniono, że w odpowiednich warunkach podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż inne komórki naszego ciała zawierające wodę. Przedłużone, kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanki powoduje selektywne obumieranie (apoptozę) komórek tłuszczowych, nie wpływając przy tym na inne – komórki skóry, mięśni i nerwów. Metoda kriolipolizy opiera się na fakcie, iż nasycone kwasy tłuszczowe stanowiące skład komórek tłuszczowych są nieodporne na działanie niskich temperatur i ulegają zniszczeniu w temperaturze +5 stopni Celsjusza. Urządzenie CoolTech za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy zasysa fałd skórny wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, a następnie szybko schładza i zamraża ją na 60 do 70 minut do temperatury ok. -8 st C. Przez pierwsze kilka minut w trakcie zabiegu jest odczuwalne zimno, natomiast po chwili miejsce zabiegu jest znieczulone i nie ma żadnych odczuć bólowych.

Powierzchnia skóry chroniona jest membraną nasączoną substancją skutecznie izolującą ją od niskiej temperatury. Zamrożeniu i zniszczeniu ulegają więc jedynie komórki tłuszczowe, których pozostałości następnie uwalniane są do układu limfatycznego i metabolizowane w wątrobie i nerkach i wydalane drogą fizjologiczną z organizmu. Kriolipoliza jest nowatorską i niezwykle skuteczną metodą stałego zmniejszenia obwodu ciała.

 

Nasze urządzenie posiada dwie głowice które moga pracować równolegle co ozacza, że opracowujemy dwie partie w jednym czasie. W trakcie zabiegów wykonywanych leżąc na plecach istnieje możliwosc wyknywania innego zabiegu na twarz (opcja dla zapracowanych)

Efekty po JEDNYM zabiegu kriolipolizy

kriolipoliza_efekt.png

 

W zależności od zastosowanej głowicy, zabieg cooltech może być wykonywany zarówno na dużych jak i małych powierzchniach, takich jak: brzuch, ramiona, uda, boczki, biodra, kolana, plecy i pośladki. Pacjent będzie mógł wrócić do normalnej aktywności natychmiast po zakończeniu zabiegu, bez konieczności zmiany wyznaczonych zadań. Proces redukcji tkanki tłuszczowej może trwać do trzech miesięcy, zaleca się odczekanie minimum 6 tygodni przed powtórzeniem zabiegu na tym samym obszarze. W tym samym dniu można poddać zabiegowi do trzech obszarów. Wracamy do codziennych zadań i czekamy na trwałe efekty, aby spełnić marzenie o idealnej sylwetce

 

NAJWIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ NA ŚWIECIE

w modelowaniu sylwetki – duży efekt już po jednym zastosowaniu, nawet do 30%-40% mniej komórek tłuszczowych w miejscu zabiegu!

zabieg_kriolipolizy_na_brzuch2.jpg

info Przed i po zabiegu, przeciwskazania

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Choroba Raynaud’a
 • Krioglobulinemia
 • Niewydolność funkcjonalna narządów (wątroby, serca, nerek itd.)
 • Nieuregulowana cukrzyca z wtórnymi komplikacjami
 • Infekcja, gorączka
 • Infekcja HIV, HCV
 • Ciąża lub karmienie
 • Toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mięśniowe, twardzina
 • Skórne zmiany chorobowe w obszarze zabiegu
 • Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył
 • Nowotwór

PRZED ZABIEGIEM:

 • 24 godziny przed zabiegiem, na obszarze na którym ma być wykonywany zabieg, nie stosować kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo.
 • 24 godziny przed zabiegiem nie stosować leków, które mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia wynaczynienia ( NLPZ np., Aspiryna, Diclofenac, Ibuprofen, itp.)
 • Przed zabiegiem należy unikać picia alkoholu

PO ZABIEGU:

 • 24 godziny po zabiegu, na obszarze na którym był wykonywany zabieg, nie stosować kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo.
 • 24 godziny po zabiegu należy unikać sauny, gorącej kąpieli i prysznica, jacuzzi, masażu, pływania w basenie.
 • 48 godziny po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej.
 • Po zabiegu należy unikać picia alkoholu.
 • Po zabiegu na skórze mogą pojawić się siniaki, wraz z lokalnym stanem zapalnym i łagodnym bólem, które stopniowo zanikają do 48 godzin. Jest to normalny efekt zabiegu.
 • Miejsce po zabiegu może być odrętwiałe lub tkliwe ok miesiąc czasu
 • Może pojawić się stan podgorączkowy lub gorączka utrzymująca się do 24 godzin.
 • GŁOWNE WSKAZANIE PO ZABIEGU TO REGULARNE MASOWANIE OBSZARU PODDANEMU ZABIEGOWI. SZCZEGÓLNIE ISTOTNE W 7-10 DNIU zalecamy dla zwiększenia efektów wykonać po tym czasie silny masaż próżniowy naszym urządzeniem Termogenique

 

Presoterapia / Drenaż Limfatyczny

 

Presoterapia / Drenaż Limfatyczny

Czas trwania: 45min. Zabieg polega na próżniowym masażu relaksującym nóg, rąk i brzucha. Urządzenie posiada 26 komór masujących. Kilka trybów masażu. Ma na cale usunięcie opuchlizny, obrzęków, a także pobudzenie limfy w organizmie i pozbycie się toksyn. Idealny dla osób pracujących w pozycji siedzącej, a także osób z problemami hormonalnymi, opuchlizną, cellulitem wodnym i uczuciem „ciężkich nóg”. Bardzo komfortowe uczucie lekkości i relaksu po zabiegu. Polecamy połączyć zabieg z Koktajlem wyszczuplającym i termo aktywnym żelem marki M’onduniq.

HIFU

 

Cennik

Zabieg Kriolipolizy Cooltech

Przyłożenie jednej głowicy 500 zł
Przyłożenie dwóch głowic na raz 850 zł

Zabieg odchudzający M’onduniq Maxi

1 zabieg 250 zł
pakiet 6 zabiegów 230 zł za zabieg
pakiet 10 zabiegów 200 zł za zabieg

Zabieg odchudzający M’onduniq Mini

1 zabieg 120 zł
pakiet 6 zabiegów 100 zł za zabieg
pakiet 10 zabiegów 70 zł za zabieg

Termoaktywny zabieg M’onduniq

1 zabieg 55 zł
dodatek do innych zabiegów + 40 zł

Presoterapia / Drenaż Limfatyczny

1 zabieg 70 zł
pakiet 6 zabiegów 60 zł za zabieg
pakiet 10 zabiegów 50 zł za zabieg
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności