Zabiegi pielęgnacyjne

Piling Kawitacyjny/ zabieg oczyszczający

 Zabieg oczyszczania twarzy ultradźwiękami, usuwający martwy naskórek, oczyszczający i zamykający pory poprawiając wygląd skóry z maseczką odpowiednią do rodzaju skóry i masażem

Czas trwania:  1 godzina / Cena: 80zł


Rytuał oczyszczający 

Rozszerzona wersja zabiegu oczyszającego z kwasem złuszczającym, serum przeciwtrądzikowym i maską algową.

Czas trwania:  1,5 godziny / CENA: 150zł


złuszczanie kwasami 

Chemiczne złuszczanie naskórka kwasem pirogronowy, azelainowy, salicylowy lub migdałowym, które w natychmiastowy sposób poprawiają kondycje skóry. usuwają martwy naskórek i odblokowując pory. Przy systematycznym stosowaniu zmniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień, a także leczą zmiany trądzikowe

Kwasy złuszczające :  50zł

jako dodatek do zabiegów: 30zł


 HIALURONIC

ekskluzywny zabieg twarzy szyi i dekoltu głęboko nawilżający zawiera kwas hialuronowy który napina skórę, niweluje zmarszczki, utrzymuje długotrwały efekt nawilżeni. mus z kwasem hialuronowym wprowadzany poprzezmasaż manualny, wibracyjny i podczerwień. wycisza i nawilża skórę. idealny dla skór odwodnionych, wrażliwych, skłonnych do podrażnień

Czas trwania 1 godzina / cena:  130zł

Pakiet 6 zabiegów: 660zł

 

Zabieg dedykowany okolicy oczu

z wykorzystaniem podczerwieni i mikro wibracji. Działa silnie przeciw zmarszczkowo, usuwa przebarwienia i sińca w okolicy oczu

 Hialuronic na okolice oczu: 50zł


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny dzięki stymulacji skóry. Podczas zabiegu wykonywane jest złuszczenie, mikro-nakłucia skóry które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka, a także wprowadzają substancje odżywcze w formie koktajlu w głąb skóry. Poprzez mikronakłucia skóra dostaje sygnał do naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu.. 

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE !

„MESO INTENSE”
Mezoterapia mikroigłowa bądź manualna z innowacyjnym trójcząsteczkowym kwasem hialuronowym (usieciowanym i nieusieciowanym). 
Silne nawilżenie, likwidacja lub spłycenie zmarszczek, przywrócenie elastyczności, usunięcie zmęczenia i sińców pod oczami, obkurczenie naczyń krwionośnych i wiele innych zalet.
Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów.

wersja z mikronakłuciami:

czas trwania 60 min / cena: 200zł

Pakiet 4 zabiegów rabat – 100zł

Pakiet 6 zabiegów rabat – 200zł

wersja bez micronakłuć:

czas trwania 60 min / cena: 170zł

 

wersja z mikronakłuciami na okolice oczu redukująca zasinienia i zmarszczki

czas trwania 45 min / cena: 100zł

 

 


 

kwasy medyczne nowej generacji

 

Profesjonalna marka opracowana po kilkudziesięciu latach badań nad funkcjonowaniem skóry. Specjalizująca się w rozwoju najskuteczniejszych zabiegów estetycznych i zaawansowanych preparatów do codziennej pielęgnacji. Inspirowana zabiegami medycyny estetycznej.
Wykorzystuje odkrycia światowej kosmetologii: efektywność peelingów chemicznych, rewitalizujące właściwości mikronakłuć oraz najskuteczniejsze substancje aktywne, aby uzyskać natychmiastowy i widoczny efekt odnowy i rewitalizacji skóry.

 

  • z Retinolem

Czas trwania: 1 godzina / Cena: 250zł

Dwa kwasy medyczne dobrane indywidualnie do problemu skóry zakończone retinolem który zmywa się w domu po 8 h od zabiegu. Zabieg bardzo poprawiający kondycje skóry, idealny dla skóry trądzikowej ze stanem zapalnym. Silnie złuszcza naskórek i odblokowuje pory, spłyca blizny, mocno łagodzi i goi stan zapalny. Długotrwałe efekty. Zabieg wykonuje się od października do końca kwietnia. Czas trwania 1 godzina

 

  • z Mezoterapią Mikroigłową

Czas trwania: 1,5 godziny / Cena: 300zł

pakiet 4 zabiegów – krem regenerujący po  inwazyjnych zabiegach o wartości 120 zł GRATIS!

 

Dwa kwasy medyczne dobrane indywidualnie do problemu skóry zakończone mezoterapią mikroigłową pobudzającą skórę do silnej regeneracji i naturalnej produkcji kolagenu. Zabieg bardzo poprawiający kondycje skóry, idealny dla skóry odwodnionej, dojrzałej ze zmarszczkami, silnymi przebarwieniami skóry. Silnie złuszcza naskórek,  mikrouszkodzenia po których mocno wchłania się aktywna ampułka. Zabieg wykonuje się od października do końca kwietnia. 

 

 


 Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Składniki aktywne mają możliwość szybkiego działania, ponieważ wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry właściwej, co zapewnia ich optymalną dostępność i stężenie.

Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu

 

Posiadamy w ofercie mezoterapię na skórę twarzy,

skórę głowy poprawiającą kondycje włosów

i redukującą tkankę tłuszczową z trudnych stref do schudnięcia

Przy pakiecie 4 zabiegów, 4 zabieg w cenie 190zł!

 

 

Silnie nawilżająca, przeciwstarzeniowa,

czas trwania: 45min / cena: 290zł

Zabieg przeciwzmarszczkowy, dający efekt odmłodzenia, regenerujący  i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę.

 

Redukująca tkankę tłuszową i cellulitu  z trudnych okolic

czas trwania: 45min / cena: 290zł

Dzięki zabiegowi można  walczyć z cellulitem. Podczas mezoterapii podaje się niewielkie ilości substancji leczniczych do tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej, która dotknięta jest cellulitem.  Aplikacja koktajli odbywa się punktowo, za pomocą iniekcji co kilka cm.  Różni się od mezoterapii tradycyjnej tym, że preparaty podawane są głębiej do tkanki podskórnej. Mezoterapia osłabia objawy cellulitu, rozbija tłuszcz i wspomaga procesy metaboliczne potrzebne do usunięcia tkanki tłuszczowej z organizmu. Poprawie ulega budowa wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a w efekcie odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Terapia prowadzona jest w cyklu 2-6 zabiegów, w odstępach kilku tygodni. Raz do roku zalecane jest zastosowanie terapii podtrzymującej, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektów zabiegu.

 

Na skórę głowy dla poprawienia wzrostu włosów

czas trwania: 45min / cena: 290zł

Specjalistyczny peeling skóry głowy i wprowadzenie Koktajlu odżywczego i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochrony skóry głowy. Pełne blasku, mocne i odżywione, włosy odzyskują miękkość, strukturę i gęstość. Wspomaga odrost włosów, stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, przywraca równowagę biologiczną skóry głowy.

Polega na dostarczaniu do głębszych warstw skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Najskuteczniejszy zabieg w walce ze zmarszczkami i zwiotczałą skórą.