O Nas

Studio Vivien powstało w 2008 roku z myślą o tworzeniu piękna. Dawanie kobietom radości ze swojego wizerunku to nasza pasja. Zamiłowanie do kosmetyki, a także chęć udoskonalania coraz to nowszych technik i samorozwoju był motywacją do stworzenia takiego miejsca na mapie Bełchatowa. 

„ Studio Vivien ” oferuje szeroko pojęte usługi w dziedzinie wizażu, stylizacji, trwałego makijażu permanentnego, zaawansowanej pielęgnacji skóry, a także zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. Przykładamy najwyższą uwagę, do jakości wykonywanych usług, a także jakości produktów i sprzętu, na których pracujemy. Wciąż się szkolimy , uczestniczymy w konferencjach i przywozimy nowości w branży kosmetycznej do naszego miasta. Różnorodność zabiegów, pozwala dobrać odpowiednią usługę dla potrzeb i kieszeni każdej kobiety. Chcemy, aby Panie czuły się u nas wyjątkowo. Oprócz jakości gwarantujemy miłą obsługę, przyjazną atmosferę, a także pracę w elastycznych godzinach.
 

Nazywam się Dorota Tóth jestem właścicielką salonu „Vivien”. 

W zawodzie pracuję od  12 lat, czas ten starałam się w pełni wykorzystać na udoskonalaniu swoich umiejętności. Praca jest moją ogromna pasją, która sprawia mi dużą  radość i satysfakcje.

 

Od 2005 roku szkolę się w precyzyjnie wyselekcjonowanych, najlepszych szkołach w Polsce. Szkolenia ukończyłam  z wyróżnieniami i ocenami  celującymi.

W 2011r. otrzymałam III Miejsce na Ogólnokrajowych Mistrzostwach Makijażu w Warszawie jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ w konkursie brało udział 80 wizażystek z całej Polski.

Posiadam doświadczenie w wieloletniej pracy przy sesjach zdjęciowych, pracowałam dla największych marek kosmetycznych w Polsce. Ukończyłam szereg szkoleń i cały czas pogłębiam wiedze z zakresu szeroko pojętej nowoczesnej kosmetyki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

 

Z poważaniem 

Dorota Tóth